Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sunbird 0.7 sa blíži, je tu Release Candidate 1

Tím vývojárov kalendárovej aplikácie Sunbird a rozšírenia Lightning oznámil na svojom blogu, že je k dispozícii prvý kandidát na verziu 0.7. To znamená, že síce zatiaľ nejde o finálnu verziu, ale po testovacom dni naplánovanom na 9. októbra sa vydanie konečnej verzie môže stať realitou. Pri testovaní by vývojári potrebovali overiť opravy a aj správnosť a úplnosť lokalizácií (vrátane slovenskej). Poznámky k vydaniu verzie 0.7 RC1 sú k dispozícii na stránkach projektov SunbirdLightning. Od ostatnej finálnej verzie 0.5 bolo opravené množstvo chýb, boli vylepšené a prepracované dialógové okná udalostí a úloh atď. Úplný zoznam opráv a zmien je dostupný na stránke Rumbling Edge. Ak si chcete verziu 0.7 Release Candidate 1 vyskúšať, nájdete ju aj v slovenčine na týchto stránkach: Sunbird download (nalistujte nadol na verziu pre-release) pre systém Windows, Mac OS X a Linux i686 alebo Lightning download (pre všetky tri systémy, so všetkými lokalizáciami v jednom balíku).

5 komentárov k príspevku “Sunbird 0.7 sa blíži, je tu Release Candidate 1”

 1. Gianny111 napísal:

  Pekné. Opäť o niečo šikovnejšie a konkurencieschopnejšie Outlooku. 🙂

 2. Gohom napísal:

  Na tejto stránke: http://www.mozilla.org/projects/calendar/sunbird/l10n_download.html je chyba. Slovenská verzia je označená ako “Slovenský” a Slovinská ako “Slovenčina”

 3. Vlado Valaštiak napísal:

  Nie, je to dobre: Slovak (Slovenský) a Slovenian (Slovensko). Prvý názov je v angličtine, druhý v národnom jazyku. Text “slovenčina” tam nevidím.

 4. Emir napísal:

  Dobry vecer, chcem sa opytat, ako nastavit pri narodeninch, aby mi v dany cas ukazalo aj o ktore narodeniny ide /myslim tym vek dotycnej osoby/ a nie len pripomenulo, ze sa blizia narodeniny 🙂 Dakujem.

 5. SlovakSoft napísal:

  Emir:
  Nepoznám natoľko Sunbird, ale či vie vypočítať vek, hm… Na narodeniny (aj s vekom) poznám rozšírenie do Thunderbirdu, má aj synchronizáciu s Lightningom (čo je kalendár v Thunderbirde):
  http://www.mozilla.sk/rozsirenia/birthday-reminder/

Komentáre sú uzavreté.