Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Gran Paradiso Alpha 8 je k dispozícii

Ďalšia testovacia verzia Firefoxu 3 už je k dispozícii. Pri skúšaní programu treba minimálne vytvoriť nový profil, aby ste neohrozili svoje bežné údaje uložené vo Firefoxe. Informácie o testovacej verzii Gran Paradiso Alpha 8 vrátane minimálnych systémových požiadaviek nájdete v poznámkach k vydaniu. Na tej istej stránke sa nachádzajú aj odkazy na prevzatie inštalačných balíkov pre systémy Windows, Linux aj Mac OS X. Noviniek je pomerne veľa – spomedzi nich spomeňme napríklad vynoveného správcu spracovania webového obsahu, zabudovanú ochranu proti malware, zmenu spôsobu aktualizácie doplnkov na zabezpečený, korektné ukončenie Firefoxu aj pri vypnutí alebo reštartovaní počítača (namiesto tvrdého ukončenia procesu) ako aj opravu chýb predchádzajúce verzie Alpha 7.

5 komentárov k príspevku “Gran Paradiso Alpha 8 je k dispozícii”

 1. PeePay napísal:

  je toto uz posledna alpha a uz pojdu bety, alebo znova pozmenili plan a bude este aj alpha 9?

 2. Cashman napísal:

  Pre vyvojarov nieco pre vytvaranie klucov:
  http://developer.mozilla.org/en/docs/McCoy

 3. SlovakSoft napísal:

  http://jasnapaka.bloguje.cz/591698-mozilla-firefox-3-0-alfa-8-k-dispozici.php (Firefox 3.0 Alfa 9 jehož datum vydání ještě nebylo stanoveno, ale prozatím to vypadá někdy na konec října letošního roku)

 4. tutanchamon napísal:

  Este som nevidel testovaciu verziu ani jednu, ale dufam ze bude mat funkciu INSERT & GO – tuto funkciu milujem. Ide o to, ze do adresneho riadka skopirujem nejaku URL a budem mat v kontextovom menu nie len VLOZIT, ale aj VLOZIT A PREJST :-*

 5. SlovakSoft napísal:

  tutanchamon:
  Smola, nie je tam a isto ani nebude. Aj ja ňu čakám už roky. Takže stále to istí rozšírenie Paste and Go.

Komentáre sú uzavreté.