Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

O novom verši v Knihe Mozilly

Easter Egg Možno sa pamätáte na náš článok o Knihe Mozilly, ktorý sme uverejnili takmer pred rokom a pol. Kniha Mozilly je známe “veľkonočné vajíčko” v programoch od Mozilly. Sú to vlastne citáty z knihy, ktorá v skutočnosti neexistuje. Napriek tomu pôsobia tieto verše veľmi vierohodne. K doteraz známym trom oficiálnym veršom Knihy Mozilly pribudol štvrtý. Pravda, zatiaľ sa objavil len v programe Netscape Navigator 9 beta. Vývojové verzie Firefoxu 3 tento nový verš zatiaľ neobsahujú. Ak vás zaujíma, ako vyzerá štvrtý verš Knihy Mozilly a aký je jeho výklad, prečítajte si náš doplnený článok Kniha Mozilly.

Komentáre sú uzavreté.