Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Top Ten doplnkov

Fligtar uviedol na svojom blogu tabuľku s desiatimi najžiadanejšími doplnkami. Prehľad je zaujímavý tým, že uvádza 3 rôzne spôsoby štatistiky. Pre nás sú najzaujímavejšie prvé dva: poradie podľa celkového počtu prevzatí daného doplnku zo stránok Mozilla Add-ons a poradie založené na počte tzv. aktívnych používateľov, čo je štatistika počtu denných požiadaviek na aktualizáciu doplnku. Druhý spôsob je zaujímavejší, lebo vyjadruje počet ľudí, ktorí tento doplnok naozaj používajú. Nebude asi žiadnym prekvapením, že najpoužívanejším rozšírením sa tak stal AdBlock Plus.

Komentáre sú uzavreté.