Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox pre študentov

Mozilla vydala špeciálnu odrodu prehliadača Firefox zameranú na študentov vracajúcich sa v tomto období do škôl. V balíku Mozilla Firefox Campus Edition je klasický Firefox spolu s predinštalovanými doplnkami zjednodušujúcimi prístup k hudbe a na zaujímavé stránky a podporujúcimi bádanie. Ak už Firefox máte nainštalovaný, žiadny problém – spomínané rozšírenia si samozrejme môžete doplniť aj vy.
Sú to tieto:

 • FoxyTunes umožňuje ovládanie rôznych mediálnych prehrávačov a vyhľadávanie textov, obalov, videí, životopisov – to všetko priamo z Firefoxu.
 • StumbleUpon pomáha nájsť a zdieľať zaujímavé stránky, videá, fotky podľa vašich záujmov.
 • Zotero je nápomocný pri zbieraní, správe a citovaní zdrojov vášho výskumného projektu priamo v okne Firefoxu.

2 komentáre k príspevku “Firefox pre študentov”

 1. caesar1987 napísal:

  Podla mna nepotrebna vec… Vazne uz asi neviedia, ze co maju robit… Lepsie by bolo asi vytvorit nejake rozsirenie napr na hladanie referatov v kazdom jazyku a na vsetkych strankach co by studenti urcite viac uvitali ako takyto firefox..
  Ale design stranky je vazne dobry…

 2. instinct napísal:

  Pozdravujem vás všetkých čo používajú ten najsamlepší browser a mail klient.Musím priznať že som rád že existuje takéto rozšírenie.Pre mňa ako študenta vysokej školy je citovanie zdrojov asi druhá najdôležitejšia vec hneď po samotnej seminárnej práci.Chválim preto celý tím, alebo človeka ktorý túto zaujímavú vecičku stvoril.Určite ste mi značne zjednodušili moju prácu.Taktiež verím že sa nájdu aj ďalší spokojný používatelia tohto rozšírenia.
  ďakujem vám, THQ!!! 🙂

Komentáre sú uzavreté.