Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Bude pokračovať vývoj rozšírenia Lightning?

V súvislosti s nedávno otvorenou otázkou ďalšej podpory poštového klienta Thunderbird spoločnosťou Mozilla sa objavili aj otázky, či bude pokračovať vývoj rozšírenia Lightning, ktoré je kalendárovým doplnkom do tohto e-mailového klienta. Ako sme sa dozvedeli z blogu Calendar, jeho vývojári verejne vyhlásili, že Lightning bude spolu s programom Sunbird aj naďalej vyvíjaný. V súčasnosti sa pracuje na verzii 0.7.

Komentáre sú uzavreté.