Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Prehliadač založený na Mozille pre Nokia N800

Taká menšia zaujímavosť – komunita projektu Maemo (zaoberá sa vývojom softvéru s otvoreným zdrojovým kódom pre zariadenia typu Tablet) oznámila vydanie prehliadača založeného na súčasnom jadre Gecko od Mozilly (použitý pre Firefox 3) pre zariadenie Nokia N800. Na domovskej stránke prehliadača nájdu používatelia tohto zariadenia pokyny na jeho inštaláciu. Sami autori projektu však uvádzajú, že to nie je oficiálne určené pre koncových používateľov. Ako novinka z oblasti rozširovania aplikácií založených na Mozille aj na minoritné zariadenia to je ale iste zaujímavé.

Komentáre sú uzavreté.