Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Čítanie e-mailových správ v Thunderbirde na kartách

Ako sa dozvedáme z blogu Mozilla Links, David Bienvenu oznámil začlenenie novej funkcie do kódu Thunderbirdu. Ide o otváranie a čítanie e-mailových správ na kartách, podobne ako prezeranie webových stránok vo Firefoxe. Novinka má byť súčasťou dnešnej nočnej verzie Thunderbirdu 3. Ten sa samozrejme priebežne vyvíja, aj keď len nedávno bola vydaná verzia 2.0. Funkcia ešte obsahuje chyby (nefunguje napríklad tlačidlo na zatváranie karty). Je však dosť času na jej vyladenie. Ak si chcete novú funkciu vyskúšať, tak nezabudnite, že nočné verzie sú určené len skúseným používateľom a rozhodne ich treba testovať v samostatnom profile. Obrázok funkcie otvárania správ na kartách je k dispozícii na hore uvedenom blogu Mozilla Links.

2 komentáre k príspevku “Čítanie e-mailových správ v Thunderbirde na kartách”

  1. KuboF napísal:

    Ešte tak pridať karty do Sunbirdu a už bude mať Mozilla peknú zbierku aplikácií využívajúcich karty. 🙂

  2. shadowboy napísal:

    KuboF:

    presne tak, a potom Mozilla uskutocni rebranding (ake to moderne slovo) na Kartzilla (pre slovensky priestor) a Tabzilla (pre anglofonny priestor)…ostatne krajiny si to zrebranduju (dalsie pekne slovo) podla svojho jazyka… 🙂