Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox víťazom Webware 100 v kategórii prehliadačov

Pred tromi týždňami sme na tomto mieste informovali o hlasovaní Webware 100 pre rok 2007, čo je súťaž o najlepšie webové aplikácie. V kategórii prehliadačov, rozšírení a zabezpečenia bol nominovaný Firefox aj Flock. Organizátori súťaže dnes vyhlásili výsledky hlasovania, z ktorých vyplýva, že Firefox vo svojej kategórii s veľkou prevahou zvíťazil, keď za neho hlasovalo až 50 % zúčastnených. Za ním skončila Opera (len 13 %) a na treťom mieste sa umiestnil IE. Blahoželáme Firefoxu k výbornému výsledku!

Komentáre sú uzavreté.