Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Štartuje Mozilla Add-ons Blog

Na serveri venovanom doplnkom pre programy Mozilla sa objavil nový prvok – Mozilla Add-ons Blog. Mal by sa stať miestom, kde sa používatelia a vývojári doplnkov dozvedia aktuálne informácie o doplnkoch a stránke Mozilla Add-ons. Blog je súčasťou lokalizovateľného obsahu, vďaka čomu môžete mať tieto informácie k dispozícii aj v slovenčine. Úvodný príspevok blogu sľubuje informácie o kompatibilite doplnkov s Firefoxom 3, zmenách na stránke Mozilla Add-ons a aj niekoľko prekvapení.

2 komentáre k príspevku “Štartuje Mozilla Add-ons Blog”

  1. marian napísal:

    prosim vas, stiahol som si program–Mozilla Thunderbird, a nefunguje mi, neda sa odoslat posta, lebo stale pyta neake heslo.. a pri nastavovani tohto programu nieje ziadna kolonka, kde by som mal zadat heslo… mozete mi poradit, kde mam chybu?
    dakujem

  2. SlovakSoft napísal:

    Marian:
    Zaregistrujte sa na http://forum.mozilla.sk a opýtajte sa vo fóre v časti Thunderbird. Tu vám takto narýchlo a na obmedzenom priestore nemožno dosť dobre pomôcť.