Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla aktualizovala svoje produkty

Firefox Mozilla dnes vydala minoritné aktualizácie oboch generácií prehliadača Firefox. V prípade aktuálnej generácie ide o verziu 2.0.0.4, predchádzajúca má číslo 1.5.0.12. Zároveň je to posledná aktualizácia vetvy 1.5, v priebehu júna bude prostredníctvom aktualizačného mechanizmu ponúknutá aktualizácia na verziu 2.0.0.4, ktorú odporúčame všetkým používateľom neodmietnuť. Zároveň s Firefoxom bola aktualizovaná aj predchádzajúca generácia e-mailového klienta Thunderbird, nová verzia má označenie 1.5.0.12.
Aktualizácie budú v priebehu niekoľkých hodín dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné programy nájdete na stránke Na stiahnutie.

3 komentáre k príspevku “Mozilla aktualizovala svoje produkty”

 1. MiK napísal:

  SeaMonkey má taky nové verze – verze 1.1.2 i 1.0.9:
  http://www.mozilla.org/projects/seamonkey/

 2. SlovakSoft napísal:

  Ráno sme dali toto a neskôr dopoludnia, keď sme objavili SeaMonkey, aspoň sme na to odkázali v rubrike “Napísali o Mozille”, lebo je práve pretlak správ.

 3. Vlado Valaštiak napísal:

  Navyše SeaMonkey nie je momentálne dostupný v slovenskej lokalizácii, preto nie je pre nás prioritou.