Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird 2.0 RC1: Test Day

Thunderbird 2.0 Release Candidate 1 (prvý kandidát na vydanie) je na svete. Zatiaľ je k dispozícii len anglická jazyková verzia, lokalizované verzie (teda aj slovenská) budú dostupné v priebehu dneška alebo zajtrajška. Oficiálnym testovacím dňom bol stanovený tento piatok 30. marca – uvádza sa to na stránke Current QA TestDay. Verziu RC1 možno nájsť na FTP serveri Mozilly. Je určená skúseným používateľom, ktorí sa chcú zapojiť do testovania. Nepoužívajte ju na každodennú prácu s poštou – môže obsahovať chyby, aj keď v tomto štádiu je už riziko malé.

Aktualizácia:
K dispozícii sú už aj lokalizované verzie, slovenská medzi nimi samozrejme nechýba.

5 komentárov k príspevku “Thunderbird 2.0 RC1: Test Day”

 1. Pavel Cvrček napísal:

  Toto není Thunderbird 2.0 RC1, ale pouze kandidát na tuto verzi. Až bude Thunderbird 2.0 RC1 uvolněn, naleznete jej v podadresáři releases na http://ftp.mozilla.org podobně, jako tomu bylo u verze 1.5.

 2. SlovakSoft napísal:

  Pavel:
  Tomu mám rozumieť ako? Že to je kandidát na vydanie kandidáta? Áno, predtým boli RC verzie umiestnené v podpriečinku releases. Ale napríklad aj RC verzie Firefoxu už teraz bývajú v priečinku nightly.

 3. SlovakSoft napísal:

  Zdroj správy je:
  http://weblogs.mozillazine.org/qa/archives/2007/03/
  Sú to vety:
  “Thunderbird 2 is at zarro bugs and we will have official release candidate builds by Friday! The release candidate builds will be available in the latest rc directory:”
  http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/thunderbird/nightly/2.0.0.0-candidates

 4. Pavel Cvrček napísal:

  Promiň, máš pravdu. Jedná se o RC Thunderbirdu 2.0. Jinak co se týče Firefoxu, tak RC verze jsou stále dávány do releases. Jen se to netýká pravidelných bezpečnostních aktualizací.

 5. SlovakSoft napísal:

  Pavel:
  Vďaka, už som myslel, že ma “šálí” zrak. Aj za vysvetlenie okolo RC verzií Firefoxu.