Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird 1.5.0.10 Release Candidate 1

ThunderbirdNajbližšou aktualizáciou produktov Mozilla, ktorá sa očakáva v najbližších dňoch, je vydanie minoritnej aktualizácie poštového klienta Thunderbird s číslom 1.5.0.10. Na FTP serveroch Mozilly je už k dispozícii prvá verzia kandidáta na vydanie. Verzie RC (Release Candidate) nie sú určené koncovým používateľom (nie sú to finálne verzie). Ak ste však dostatočne skúsení, chcete prispieť k otestovaniu, prípadne nahlásiť chyby (v angličtine), môžete verzie RC testovať. K dispozícii sú verzie pre operačné systémy Windows, Linux aj Mac OS X.

Komentáre sú uzavreté.