Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 2.0.0.2 Release Candidate 4

FirefoxAktualizácia Firefoxu na verziu 2.0.0.2 sa očakáva okolo 22. februára. Na FTP serveroch Mozilly je momentálne k dispozícii štvrtá verzia kandidáta na vydanie. Verzie RC (Release Candidate) nie sú určené koncovým používateľom, nie sú to finálne verzie. Ak ste však dostatočne skúsení – viete čo, ako, kde a kedy zálohovať, a máte znalosti o profiloch (kde sú uložené vaše údaje), môžete RC verzie testovať. K dispozícii sú verzie pre operačný systém Windows aj Linux a Mac OS.

8 komentárov k príspevku “Firefox 2.0.0.2 Release Candidate 4”

 1. Tomas napísal:

  A co konkretne je v tejto verzii nove, ked sa vydava pred uvedenim aj RC? Ved to byvaju zvacsa iba security updates pre ktore nie je potrebne pred oficialnym vydanim zverejnit a 4 “kandidatov” 😉

 2. Vlado Valaštiak napísal:

  RC verzie sa vydávajú vždy. Každú zmenu predsa treba dôkladne otestovať, aj keď ide podľa teba “iba” o bezpečnostnú aktualizáciu.

 3. Pavel Cvrček napísal:

  Tomas: Přehled toho, co bylo opraveno, najdeš v MozillaZine fóru.

 4. jaro napísal:

  pri niektorych strankach sa stranka nenacita, len mam na obrazovke ikonu QUICK TIME. V IE sa mi stranka otvori, co treba nastavit ?

 5. Marek Hám napísal:

  To jaro: Taketo otazky smerujte forum a uvedte aj podrobnosti. Teda na akych strankach sa problem vyskytuje a pod. V prvom rade si vsak treba uvedomit, ze verzia, o ktorej sa tu bavime je kandidat na vydanie, preto moze obsahovat chyby.

 6. SlovakSoft napísal:

  jaro:
  Tipujem, že ide o stránky s flash obsahom. Prečítajte si toto:
  http://www.mozilla.sk/firefox/firefox-50-odpovedi-na-otazku-ako/5/#o35

 7. SlovakSoft napísal:

  Vydanie nových verzií bolo údajne odložené na budúci týždeň.

 8. Marek Hám napísal:

  Vydanie aktualizacii pre Firefox bolo presunute na 27. februara. Medzitym bude vydany este 5 kandidat na vydanie pre verziu 2.0.0.2. Vo verzii 1.5.0.10 RC2 sa chyba, ktora je dovodom presunutia aktualizacie, nevyskytuje.

  Sucasne je presunute aj vydanie aktualizacie pre Thunderbird a tiez rozdielovej aktualizacie pre verziu 1.5.

Komentáre sú uzavreté.