Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Pridávame štyri nové lokalizované rozšírenia

rozsireniaAni v posledný deň roka nezaháľame a pripravili sme pre vás štyri nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Pre tých, ktorým chýbajú v niektorých vyskakovacích oknách otváraných javascriptom panely s nástrojmi a hlavná ponuka poslúži rozšírenie Unhide Menubar, ktoré ich pomocou kontextovej ponuky prehliadača dokáže opätovne zobraziť. Ak vám nestačí základný správca cookies integrovaný v prehliadači, vyskúšajte rozšírenie View Cookies CS a v prípade, že sa vám páčilo už nevyvíjané rozšírenie World Weather, môžete vyskúšať jeho nasledovníka World Weather+. Nakoniec je tu rozšírenie pre tých, ktorí sa zaoberajú lokalizovaním rozšírení – BabelZilla Glossary Extension vám pomôže v používaní správnej terminológie.
Keďže sa dnes končí rok 2006, malá štatistika na záver: k dnešnému dňu podporujeme už 326 lokalizovaných rozšírení. A v budúcom roku pribudnú ďalšie 😉

4 komentáre k príspevku “Pridávame štyri nové lokalizované rozšírenia”

 1. robo napísal:

  Dobry den. Bol som s Mozillou nadmieru spokojny, az kym sa mi dnes nestalo toto, ked som si chcel pozriet spravy na Markize : neznamy zasuvny modul(application/x-mplayer2). Skusal som ten plugin stiahnut, no nikde sa to neda, ba ani na stranke plugindoc. Viete mi poradit co s tym? I-explorer to prehraje vpoho, ale radsej by som to mal cez firefox. Moj OP je win vista ak to pomoze. Dakujem

 2. SlovakSoft napísal:

  robo:
  Taká otázka patrí na fórum. Kto neodoberá RSS, ani sa nedozvie, že tu zaznela. A tí budúci sa nedozvedia riešenie, ak by tu niekto nejaké napísal. Problémy so zásuvným modulom WMP sa na fóre riešili mnohokrát, môžete tam použiť aj Vyhľadávanie.

 3. Vlado Valaštiak napísal:

  Ahoj. Riešenie tohto problému poznám, na fóre sa konkrétne tento problém ešte neriešil. Skús preto napísať túto otázku do fóra (forum.mozilla.sk), odpoviem ti tam, aby bolo toto riešenie dostupné aj pre ostatných. Dík.

 4. bil1 napísal:

  prestalo mi načitat Huste.sk, prečo ??? v opere a explorer 8 normalne…

Komentáre sú uzavreté.