Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Šesť nových lokalizovaných rozšírení

rozsireniaPo dvojtýždňovej prestávke vám opäť prinášame nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Medzi dnešnými 6 rozšíreniami nájdete IE View a OperaView, ktoré umožňujú pomocou kontextovej ponuky Firefoxu otvárať stránky v konkurenčných prehliadačoch IE alebo Opera, jedno z najpopulárnejších rozšírení na svete VideoDownloader umožňujúce sťahovanie videí z cca 60 stránok vrátane Youtube či Google. Rozšírenie AutoFormer je zas určené na automatické dopĺňanie často zadávaných údajov do formulárov, Tiny Menu vám uľahčí život v prípade, že chcete hlavnú ponuku vo Firefoxe nahradiť kompaktnou ponukou napríklad na paneli s nástrojmi. Popis ostatných nových rozšírení a kompletný prehľad nájdete na našej stránke s rozšíreniami.

2 komentáre k príspevku “Šesť nových lokalizovaných rozšírení”

  1. Sieklik Alojz napísal:

    Ste super. Microsoft mi už liezol na nervy. Dúfam že sa časom nestanete komerčnými zdieračmi. Teším sa na ďaľšie príjemné prekvapenia od Vás.
    Nepripravujete translátor web. stránok? Mám slabú angličtinu.

  2. SlovakSoft napísal:

    Ďakujeme za pochvalu. Komercie sa hádam naozaj netreba báť. Mozilla Foundation si vie zarobiť aj inak ako plateným softvérom.
    Prekladač webových stránok nie, ale môžem vám poradiť jeden tip ako na to. Skúste sa opýtať v našom fóre, tu na to nie je miesto.