Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Šesť nových lokalizovaných rozšírení

rozsireniaPo dvojtýždňovej prestávke vám opäť prinášame nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Medzi dnešnými 6 rozšíreniami nájdete IE View a OperaView, ktoré umožňujú pomocou kontextovej ponuky Firefoxu otvárať stránky v konkurenčných prehliadačoch IE alebo Opera, jedno z najpopulárnejších rozšírení na svete VideoDownloader umožňujúce sťahovanie videí z cca 60 stránok vrátane Youtube či Google. Rozšírenie AutoFormer je zas určené na automatické dopĺňanie často zadávaných údajov do formulárov, Tiny Menu vám uľahčí život v prípade, že chcete hlavnú ponuku vo Firefoxe nahradiť kompaktnou ponukou napríklad na paneli s nástrojmi. Popis ostatných nových rozšírení a kompletný prehľad nájdete na našej stránke s rozšíreniami.

2 komentáre k príspevku “Šesť nových lokalizovaných rozšírení”

  1. Sieklik Alojz napísal:

    Ste super. Microsoft mi už liezol na nervy. Dúfam že sa časom nestanete komerčnými zdieračmi. Teším sa na ďaľšie príjemné prekvapenia od Vás.
    Nepripravujete translátor web. stránok? Mám slabú angličtinu.

  2. SlovakSoft napísal:

    Ďakujeme za pochvalu. Komercie sa hádam naozaj netreba báť. Mozilla Foundation si vie zarobiť aj inak ako plateným softvérom.
    Prekladač webových stránok nie, ale môžem vám poradiť jeden tip ako na to. Skúste sa opýtať v našom fóre, tu na to nie je miesto.

Komentáre sú uzavreté.