Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Pomôžte nám testovať pripravovaný Firefox a Thunderbird 1.5

Nemožné sa stáva realitou a Firefox 1.5 a Thunderbird 1.5 už zrejme vyjdú aj v slovenčine (ako hotové slovenské inštalačné balíky).


V posledných týždňoch sa nám podarilo doriešiť s ľuďmi z mozilla.org všetky potrebné veci a (konečne) sa začali vytvárať nočné verzie Firefoxu a Thunderbirdu už aj v slovenčine. Vývoj týchto programov teraz smeruje k vydaniu verzií 1.5.

Na slovenskom preklade Firefoxu a Thunderbirdu v poslednej dobe pracujú Braňo Rozbora a Wladow. Keďže preklad majú prakticky hotový, chceme poprosiť všetkých, čo majú záujem preklad otestovať, aby si stiahli najnovšiu lokalizovanú verziu a vyskúšali ju. (nové vydanie FF a TB vzniká každú noc).

Aktuálne nočné vydania Firefoxu alebo Thunderbirdu v slovenskom jazyku si môžete stiahnuť z nasledujúcich adries:

Firefox
Thunderbird

Pozor: Sú to testovacie verzie, ktoré môžu obsahovať viditeľné aj skryté chyby. Použitie je na vlastné riziko. Odporúčame pred ich použitím odzálohovať profil.

(Viac informácií o profile Firefoxu a profile Thunderbirdu.)

Ak nájdete preklep, nepreložené slová, zlú klávesovú skratku, či niečo nebude správne fungovať, môžete poslať e-mail aj opisom chyby Braňovi Rozborovi na adresu rozbora [zavináč] mozilla.sk. Vaše postrehy budú zapracované v najbližších dňoch.

2 komentáre k príspevku “Pomôžte nám testovať pripravovaný Firefox a Thunderbird 1.5”

  1. mafo napísal:

    Neviem cim to je ale ked chcem stiahnut postu primo z vyhladavaca Firefox tak nic ked dam pisat novu spravu tak nabehne Thunderbird normalne primo v klientovy ide stiahnut spravu bez problemov da sa niakim sposob integrovat postovy klient ako to ma opera do firefoxu priamo do bocnej listy bez zbytocneho otvaranie okien a lepsej priehladnosty a jednoduchosti

  2. trolo napísal:

    Rad by som pomohol s testovanim, ale neviem co a ako, prave som si nainstaloval debiana[som lama :)] dal som apt-get install firefox-locale-sk, spustil som firefox a nist, stale je v anglictine :(((

Komentáre sú uzavreté.