Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sekcia Rozšírenia obohatená o ďalších 11 lokalizácií

rozsireniaPo týždni prichádzame s podporou pre ďalších jedenásť rozšírení, ktoré sme lokalizovali do slovenčiny. Nájdete medzi nimi ďalší klon rozšírenia určeného na blokovanie rôznych druhov reklamy – Adblock Plus od W. Palanta (recenziu jednej z verzií pripravujeme v samostatnom článku), Adblock Filterset.G Updater na automatickú aktualizáciu filtrov Adblocku, rozšírenie integrujúce webové e-mailové účty do Thunderbirdu či niekoľko rozšírení určených na prácu s hlavičkami a prílohami e-mailových správ. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.

O všetky lokalizácie sa zaslúžil Jacen, ktorému týmto ďakujeme.

Komentáre sú uzavreté.