Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Kniha Mozilly

Easter EggMožno málokto z vás niekedy počul o Knihe Mozilly. Ide o slávne “easter egg (veľkonočné vajíčko)”, čo je do programu vložená skrytá funkcia. Aj Mozilla má jedno svoje a existuje už mnoho rokov. Toto zaujímavé a pútavé čítanie o Knihe Mozilly vám môžeme sprostredkovať vďaka článku, ktorý je publikovaný na Wikipedii, odkiaľ sme ho pre vás prevzali a preložili.

3 komentáre k príspevku “Kniha Mozilly”

 1. Sunny napísal:

  V slovenskej verzii Firefoxu 1.5.0.3 som našiel 2 chybičky:

  … “Ale nič nebolo stratené, lebo z popoľa povstal veľký vták. Vták sa zahľadeľ ” …

  popoľa – popola
  zahľadeľ – zahľadel

 2. SlovakSoft napísal:

  Ďakujeme pozornému čitateľovi.
  Áno, o tých chybách už vieme – upozornil nás na nich už pred časom jeden používateľ. Aj to bol dôvod, prečo som do článku zaradil anglický screenshot a nie slovenský. Opravené to bude asi až vo Firefoxe 2.0.

 3. Branislav Rozbora napísal:

  Opravené to bude určite, vlastne už to je opravene 😉