Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Jazykové balíky pre NVU

Dnes vyšli slovenské jazykové balíky pre:

 • NVU 0.9
 • NVU 1.0 PR

3 komentáre k príspevku “Jazykové balíky pre NVU”

 1. etki napísal:

  NVU je naozaj dobrý editor na to že je open source, neprekonateľnou prekážkou pre mňa je však to že nezachováva formátovanie ani po tom keď v nastaveniach zvolím “Udržiavať formátovanie zdrojového kódu”

 2. cocker.ba napísal:

  Rad by som vedel, kde v NVU je funkcia “krok spat”, tak ako je to napr. v MS Office a inych programoch.Nenasiel som ju a ak tam nie je, program je nepouzitelny…

 3. SlovakSoft napísal:

  cocker.ba:
  Ja som ho teda pozrel, je tam normálne ponuka Upraviť > Späť. Dopĺňam, že to asi vracia späť až po posledný bod uloženia, teda nie len o krok.