Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Tristan Nitot na návšteve v Prahe

Tristan NitotMožno niektorí z vás postrehli na webe CZilla.cz, že na návšteve Prahy bol Tristan Nitot – prezident Mozilla Europe. Návšteva sa uskutočnila v pondelok 10.4.2005. Tristan Nitot sa zúčastnil konferencie Ministerstva informatiky v spolupráci s organizáciou OSS Alliance pod názvom “Open Government 2006: Open Source vo verejnej správe”, kde hovoril o produktoch Mozilla a ich využití vo verejnej správe…


Ďalej sa stretol so zástupcami tlače, zúčastnil sa výstavy LinuxExpo, hovoril s členmi českej komunity Mozilla a poskytol rozhovor rádiu Akropolis, konkrétne v relácii Terabajt. V tomto rozhovore podrobne vysvetlil princíp fungovania a poslanie organizácie Mozilla Europe, pohovoril o pozícii prehliadača Firefox na trhu a niekoľkokrát pochválil českú lokalizačnú komunitu za vynikajúcu prácu, ktorú odvádzajú.

Po skončení návštevy Prahy zaznamenal na svojom blogu v krátkosti a humorne pár dojmov z návštevy v Česku: české pivo je dobré, českí lokalizátori sú veľmi dobre organizovaní a vyjadril prianie mať jedno z tričiek tímu CZilla.

Rozhovor, ktorý poskytol rádiu Akropolis, si môžete vypočuť (v angličtine, bez tlmočenia) po stiahnutí záznamov z archívu rádia: 1. časť, 2. časť, 3. časť.

Komentáre sú uzavreté.