Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Flock už aj po slovensky

FlockPre tých, ktorí radi experimentujú a skúšajú nové veci, prinášame dobrú správu. Od dnešného dňa sme začali podporovať ďalší webový prehliadač fungujúci na Gecku a tým je Flock. Tí, čo o ňom už počuli, určite vedia, že tento program je založený na Firefoxe 1.5, ktorý je obohatený o nové funkcie a svojim používateľom sľubuje väčší komfort a možnosť využitia nástrojov na blogovanie, zdieľanie fotiek, obľúbených položiek atď.
Vydanie stále nie je určené pre širokú verejnosť a má označenie “developer preview“. Zároveň sme vydali aj prvý jazykový balíček.

1 komentár k príspevku “Flock už aj po slovensky”

  1. bandzula napísal:

    zase chyba vyhladavanie v oblubenych polozkach podla popisu (description). V FF som to riesil cez Enhanced Bookmark Search exten., ktory umoznuje hladat podla cohokolvek.