Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Odkiaľ sa vzal Firefox?

Príbeh Mozilly je dlhý a pestrý. Možno sa na neho dívať z rôznych uhlov pohľadu. Toto je ten môj.

Týmito slovami sa začína článok, ktorý uverejnil pred mesiacom na svojom blogu Ben Goodger – vedúci vývojár projektu Firefox. Ide o zaujímavý príbeh opisujúci pozadie vzniku prehliadača, videný očami človeka, ktorý bol priamo zúčastnený na zápase o vznik a rozvoj projektu, ktorý dnes priťahuje pozornosť celého sveta. Začítajte sa s nami a objavte ďalší kúsok histórie, ktorá pohla svetom internetu…

Komentáre sú uzavreté.