Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox: 50 odpovedí na otázku "Ako …?"

FirefoxPre začínajúcich aj pokročilejších používateľov prehliadača Firefox je na ich prípadné otázky ohľadom práce s Firefoxom najvhodnejším miestom naše fórum. Stretnete sa tam s často sa opakujúcimi, aj menej frekventovanými otázkami a problémami. V snahe poskytnúť vám odpovede na tie najčastejšie kladené otázky som pre vás pripravil publikáciu s príznačným názvom Firefox: 50 odpovedí na otázku “Ako …?”.


V tomto dokumente sú na viac než 30 stranách vysvetlené konkrétne a názorné postupy pri riešení častých problémov a tipy na uľahčenie práce s Firefoxom. Dočítate sa tu o možnostiach práce s profilom, o núdzovom režime Firefoxu, zaujímavé tipy na užitočné rozšírenia, nájdete tu riešenie problémov s mediálnym obsahom webových stránok, spôsob ako obmedziť spotrebu pamäte, niekoľko návodov pre bývalých používateľov Opery na doplnenie ich obľúbených funkcií aj do Firefoxu, návod ako vytvárať a používať viac profilov, informácie o zálohovaní, atď. Celkom 50 stručných, ale zrozumiteľne podaných postupov a návodov.
Pred položením otázky vo fóre prosím skúste pohľadať riešenie svojho problému v tejto brožúre – je dosť pravdepodobné, že v nej nájdete odpoveď na svoju otázku.

Publikácia Firefox: 50 odpovedí na otázku “Ako …?” je v súčasnosti k dispozícii v PDF formáte (1,2 MB) resp. je možné ju stiahnuť aj v komprimovanom ZIP formáte (1 MB). V blízkej budúcnosti odštartujeme na stránkach Mozilla.sk 5-dielny seriál, v ktorom vám prinesieme tento dokument aj vo webovom formáte.

4 komentáre k príspevku “Firefox: 50 odpovedí na otázku "Ako …?"”

 1. Pavel Cvrček napísal:

  Moc pěkné!

 2. Mintaka napísal:

  Dobrá práce.

  Je pěkné mít to tak přehledně poskládané.
  Prohledávat diskuze, bývá dosti zdlouhavé a v FAQ často spousta věcí chybí.

  Bylo by hezké, mít přehlednou tématicky uspořádanou databázi rad a tipů. (To jako námět na příští vydání 🙂

 3. brain242 napísal:

  Super pomoc!

  Mal som problemy s FX (vela veci som nevedel nastavit)tak som ho odinstaloval 🙁
  Dnes sa mi dostala do ruk tato prirucka a opat frcim
  na FX :), velmi mi to pomohlo, Vdaka

 4. rony napísal:

  dobra praca!

Komentáre sú uzavreté.