Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Upozornenie na neoficiálny web

V poslednom čase nás kontaktujú používatelia Firefox-u, ktorí si prevzali inštaláciu Firefox-u zo stránok Firefox.sk. Po preskúmaní bolo zistené, že táto webová stránka ponúka svojim návštevníkom modifikovanú verziu Firefox-u pod hlavičkou oficiálnej verzie. Inštalácia obsahuje rôzne úpravy vyhľadávania a vyhľadávacích modulov, pridané sú záložky a odkazy na rôzne weby preferované vlastníkom webu Firefox.sk a okno Firefox-u obsahuje toolbar s reklamnou plochou. Ak by ste čakali na to, že by ste mali byť na takúto modifikáciu pred prevzatím takejto verzie upozornení, tak ju na webe síce nájdete, ale musíte sa poriadne rozhliadnuť, aby ste zistili, čoho sa upozornenie týka. Podľa licenčných podmienok Mozilly nie je dovolené ponúkať akokoľvek modifikovanú verziu Firefox-u pod rovnakým názvom. Chceli by sme preto používateľov informovať, že stránka Firefox.sk nie je oficiálny web, nepatrí medzi stránky pod oficiálnou záštitou Mozilly a ani žiadnym iným spôsobom s Mozillou nespolupracuje. Ak hľadáte oficiálne verzie produktov Mozilla, hľadajte na oficiálnych stránkach, alebo na weboch lokalizačných tímov, ako je napríklad na Slovensku náš web Mozilla.sk. Majiteľ webu sa snaží na značke Firefox profitovať prostredníctvom reklamy a poškodzuje meno produktu patriaceho spoločnosti Mozilla.

Komentáre sú uzavreté.