Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Upozornenie na neoficiálny web

V poslednom čase nás kontaktujú používatelia Firefox-u, ktorí si prevzali inštaláciu Firefox-u zo stránok Firefox.sk. Po preskúmaní bolo zistené, že táto webová stránka ponúka svojim návštevníkom modifikovanú verziu Firefox-u pod hlavičkou oficiálnej verzie. Inštalácia obsahuje rôzne úpravy vyhľadávania a vyhľadávacích modulov, pridané sú záložky a odkazy na rôzne weby preferované vlastníkom webu Firefox.sk a okno Firefox-u obsahuje toolbar s reklamnou plochou. Ak by ste čakali na to, že by ste mali byť na takúto modifikáciu pred prevzatím takejto verzie upozornení, tak ju na webe síce nájdete, ale musíte sa poriadne rozhliadnuť, aby ste zistili, čoho sa upozornenie týka. Podľa licenčných podmienok Mozilly nie je dovolené ponúkať akokoľvek modifikovanú verziu Firefox-u pod rovnakým názvom. Chceli by sme preto používateľov informovať, že stránka Firefox.sk nie je oficiálny web, nepatrí medzi stránky pod oficiálnou záštitou Mozilly a ani žiadnym iným spôsobom s Mozillou nespolupracuje. Ak hľadáte oficiálne verzie produktov Mozilla, hľadajte na oficiálnych stránkach, alebo na weboch lokalizačných tímov, ako je napríklad na Slovensku náš web Mozilla.sk. Majiteľ webu sa snaží na značke Firefox profitovať prostredníctvom reklamy a poškodzuje meno produktu patriaceho spoločnosti Mozilla.

Komentáre sú uzavreté.