Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Článok o rozšíreniach Forecastfox (aktualizované)

Forecastfox – pre tých, ktorí náhodou nevedia, jedná sa o rozšírenie, ktoré nám v lište Firefoxu poskytuje predpoveď počasia. Vzhľadom na to, že sa súčasne vyvíjajú dve verzie, rozhodol som sa napísať krátky článok popisujúci výhody aj nevýhody jednotlivých verzií. Účelom je aj objasniť, prečo sú vlastne 2 verzie a aký je medzi nimi rozdiel. Ak vás toto rozšírenie z článku osloví a budete mať záujem vyskúšať si ho, popis obidvoch verzií vám určite pomôže pri voľbe toho správneho. Ak už niektorú z týchto verzií používate, možno vás tento článok navnadí vyskúšať si aj tú druhú verziu.
Nech už bude počasie akékoľvek, s rozšírením Forecastfox budete vždy na neho pripravení.
12.02.2006 – DODATOK: Na stránky pribudla tretia verzia tohoto rozšírenia pod názvom Forecastfox Enhanced a predchádzajúce 2 verzie boli aktualizované na najnovšie verzie. Článok popisujúci tieto rozšírenia bol taktiež aktualizovaný a nájdete v ňom porovnanie všetkých troch verzií.

2 komentáre k príspevku “Článok o rozšíreniach Forecastfox (aktualizované)”

  1. Danica napísal:

    Stáhla jsem si Forecastfox a teď bych ho ráda dala pryč.Jenže… nevím kde je chyba, ale nemohu to prostě zrušit ať dělám, co dělám. Vždy mi vyskočí okénko, že nemohu zrušit. Prosím, poradíte mi?
    Děkuji
    Danica

  2. Danica napísal:

    Beru všechno zpět – už jsem odinstalovala….

Komentáre sú uzavreté.