Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »

Finálny Thunderbird 10 a Thunderbird 3.1.18

Mozilla včera uvoľnila finálnu verziu ďalšej generácie e-mailového klienta Thunderbird, ktorý je označený ako Thunderbird 10.0. Nový Thunderbird je založený na vykresľovacom jadre Gecko 10.0, rovnako ako Firefox 10, vďaka čomu je zabezpečená vyššia stabilita programu, rýchlejšia odozva používateľského prostredia a takisto zlepšená podpora webových štandardov.

Spolu s verziou 10 bola uvoľnená aj aktualizáciu staršej generácie Thunderbirdu 3.1. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.1.18 a obsahuje niekoľko zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniam: 3.1.18.

Posledná verzia Thunderbirdu 9 obsahuje nasledovné zmeny:

  • Nové možnosti vyhľadávanie na webe
  • Vylepšenia vo vyhľadávaní e-mailov
  • Opravených niekoľko chýb pri vytváraní e-mailu
  • a množstvo ďalších opráv chýb pre zvýšenie výkonu, stability a bezpečnosti

Viac informácií o novinkách a odkazy na prevzatie je možné nájsť v poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem tieto verzie?

Kompletné inštalačné balíky Thunderbirdu 10 a Thunderbirdu 3.1.18 sú dostupné vo vyše 50 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 10.0:

Verzia 3.1.18:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.org.

Kde nájdem tieto verzie?

Komentáre sú uzavreté.