Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové vyhľadávacie moduly

Tento týždeň boli na stránky pridané viaceré vyhľadávacie moduly, ktoré zjednodušujú vyhľadávanie na vašich obľúbených weboch priamo z lišty Firefoxu. Prvé dva sú vhodné hlavne pre podnikateľov – sú určené na vyhľadávanie v obchodnom registri SR. Ďalšie sú rekreačného charakteru (Ski.sk, Kinema.sk, Skrz.sk). A na koniec je tu modul k stránkam poskytujúcim informácie o EÚ (EurActiv.sk). Ak máte aj vy nejaký tip na vytvorenie takéhoto modulu, napíšte nám prosím do fóra.

Komentáre sú uzavreté.