Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla Messaging sprístupnila novú verziu Thunderbirdu 3.1.10

Thunderbird 3.1

Mozilla Messaging uvoľnila aktualizáciu e-mailového klienta Thunderbird. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.1.10 a obsahuje niekoľko zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniam: 3.1.10.

Kde nájdem novú verziu?

Túto verziu je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletný inštalačný balík je dostupný v 51 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.1.10:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

1 komentár k príspevku “Mozilla Messaging sprístupnila novú verziu Thunderbirdu 3.1.10”

  1. Viktor napísal:

    Veľmi dlho používam tento poštový server. Ale taký nepodarený ako je táto verzia 3.1.10 som ešte nezažil. Predtým aktualizácie prebehli rýchlo a bez problémov.Nemusel som nič meniť. Teraz, napr. odoslanie pošty je nemožné. Hoci čo robím, stále mi vypisuje: “ Overte správnosť nastavenia v sekcii atd. Môžem robiť čokoľvek-nejde to!