Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.6.16 a 3.5.18

Firefox - logo

Mozilla mimoriadne aktualizovala obidve staršie podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3.6 sa dočkal aktualizácie na verziu 3.6.16, Firefox 3.5 na verziu 3.5.18. V oboch prípadoch bolo zablokovaných niekoľko neplatných HTTPS certifikátov, vďaka čomu sa opäť zvyšuje bezpečnosť prehliadača. Podrobnejšie informácie k novým verziám sú dostupné v poznámkach k vydaniu pre 3.6.16 resp. 3.5.18.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.5.18:

Verzia 3.6.16:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

3 komentáre k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.6.16 a 3.5.18”

  1. aa napísal:

    neviete, kedy by sa mala ukončiť podpora pre tieto verzie 3.5 a 3.6?

  2. eddward napísal:

    Mozilla este nema stanoveny datum ukoncenia podpory pre verzie 3.5 a 3.6. Este nejaky cas budu urcite podporovane, hlavne vetva 3.6.

  3. Bhavneet Bhala napísal:

    Whats Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely useful and it has helped me out loads. I hope to contribute & help other users like its aided me.Kullu Manali Tour