Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Thunderbird 3.3 Alpha 3

Mozilla Messaging dnes sprístupnila ďalšiu testovaciu verziu Thunderbirdu, ktorá obsahuje vykresľovacie jadro Gecko 2.0. Ide o jadro, na ktorom bude založená nadchádzajúca veľká aktualizácia Thunderbirdu, predbežne nesúca označenie Thunderbird 3.3. Medzi hlavné novinky tejto verzie oproti verzii Alpha 2 patrí možnosť meniť poradie kariet a presúvať ich do nového okna, rovnako ako vo Firefoxe. Prepracovaný sprievodca vytvárania účtov ponúka vylepšené nastavenia. Zásuvné moduly môžu byť odteraz štandardne načítavané v RSS kanáloch. Opravených bolo ďalších vyše 100 chýb oproti predchádzajúcej verzii.

Viac informácií o novinkách a odkazy na prevzatie je možné nájsť v poznámkach k vydaniu. Verzia je dostupná len v angličtine a nie je určená na bežné používanie.

3 komentáre k príspevku “Thunderbird 3.3 Alpha 3”

  1. Fonzi napísal:

    Nech to už vyjde.. na prezeranie a písanie mejlov výlučne používam tento skvelý softvér od Mozilly. Bezpečný program, ako sa stále prihlasovať na mejlovú schránku prostredníctvom stránok.

  2. eddward napísal:

    V utorok 28.6. by mal vyjst Thunderbird 5, o ktorom sa pise v tomto clanku. V case pisania to bola este predbezna verzia 3.3. O beta verzii TB 5 sme uz pisali clanok.

  3. IGI napísal:

    ako sa instaluje Thunderbird?