Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird 3.3 Alpha 3

Mozilla Messaging dnes sprístupnila ďalšiu testovaciu verziu Thunderbirdu, ktorá obsahuje vykresľovacie jadro Gecko 2.0. Ide o jadro, na ktorom bude založená nadchádzajúca veľká aktualizácia Thunderbirdu, predbežne nesúca označenie Thunderbird 3.3. Medzi hlavné novinky tejto verzie oproti verzii Alpha 2 patrí možnosť meniť poradie kariet a presúvať ich do nového okna, rovnako ako vo Firefoxe. Prepracovaný sprievodca vytvárania účtov ponúka vylepšené nastavenia. Zásuvné moduly môžu byť odteraz štandardne načítavané v RSS kanáloch. Opravených bolo ďalších vyše 100 chýb oproti predchádzajúcej verzii.

Viac informácií o novinkách a odkazy na prevzatie je možné nájsť v poznámkach k vydaniu. Verzia je dostupná len v angličtine a nie je určená na bežné používanie.

3 komentáre k príspevku “Thunderbird 3.3 Alpha 3”

  1. Fonzi napísal:

    Nech to už vyjde.. na prezeranie a písanie mejlov výlučne používam tento skvelý softvér od Mozilly. Bezpečný program, ako sa stále prihlasovať na mejlovú schránku prostredníctvom stránok.

  2. eddward napísal:

    V utorok 28.6. by mal vyjst Thunderbird 5, o ktorom sa pise v tomto clanku. V case pisania to bola este predbezna verzia 3.3. O beta verzii TB 5 sme uz pisali clanok.

  3. IGI napísal:

    ako sa instaluje Thunderbird?