Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Balík SeaMonkey aktualizovaný na verziu 2.0.12

SeaMonkey 2

Vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey sprístupnili aktualizáciu aktuálnej generácie balíka na verziu 2.0.12. Nová verzia obsahuje opravy niekoľkých nájdených bezpečnostných chýb. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem verziu 2.0.12?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 24 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0.12:

2 komentáre k príspevku “Balík SeaMonkey aktualizovaný na verziu 2.0.12”

  1. jaromir bilek napísal:

    som veľmi,veľmi sklamaní!!!Používal som mozillu firefox dlhé roky,no čo sa deje teraz s ním neviem.páni od fachu tvrdia,že je najspoľahlivejší,najrychľejší atd.to je už dávno minulosť.treba pozrieť štatistiky!!!v minulosťi to asi plaťilo…no nie dnes!!!

  2. eddward napísal:

    S cim je konkretne problem? A preco to pisete do Seamonkey novinky ked je problem vo Firefoxe? Vseobecne ak pouzivate verziu 3.6 tak ta uz rychlostou nevynika to je pravda. Coskoro vyjde ale verzia 4.0 a ta je rovnako rychla ako ostatne moderne prehliadace.