Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Balík SeaMonkey aktualizovaný na verziu 2.0.12

SeaMonkey 2

Vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey sprístupnili aktualizáciu aktuálnej generácie balíka na verziu 2.0.12. Nová verzia obsahuje opravy niekoľkých nájdených bezpečnostných chýb. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem verziu 2.0.12?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 24 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0.12:

2 komentáre k príspevku “Balík SeaMonkey aktualizovaný na verziu 2.0.12”

  1. jaromir bilek napísal:

    som veľmi,veľmi sklamaní!!!Používal som mozillu firefox dlhé roky,no čo sa deje teraz s ním neviem.páni od fachu tvrdia,že je najspoľahlivejší,najrychľejší atd.to je už dávno minulosť.treba pozrieť štatistiky!!!v minulosťi to asi plaťilo…no nie dnes!!!

  2. eddward napísal:

    S cim je konkretne problem? A preco to pisete do Seamonkey novinky ked je problem vo Firefoxe? Vseobecne ak pouzivate verziu 3.6 tak ta uz rychlostou nevynika to je pravda. Coskoro vyjde ale verzia 4.0 a ta je rovnako rychla ako ostatne moderne prehliadace.