Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

100 rozšírení lokalizovaných do slovenčiny

rozsirenia Preklady rozšírení do slovenčiny pre produkty od Mozilly naberajú spád, dnes nám podarilo dosiahnuť okrúhle číslo 100 lokalizovaných rozšírení. Ponúkame vám 30 nových kúskov, medzi ktorými sú napr. Mouse Gestures na ovládanie Firefoxu pomocou pohybov myši, viaceré rozšírenia na prácu so záložkami, vylepšenú správu rozšírení, vylepšený stavový riadok, prácu s kartami a mnohé ďalšie. Kompletný zoznam nájdete na našej stránke s rozšíreniami.

Rozšírenia Calculator, Gmail Space, PDF Download, Quick Locale Switcher, ReminderFox, User Agent Switcher a Web Search Pro boli zaktualizované na najnovšie verzie.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli, predovšetkým SlovakSoftovi…

11 komentárov k príspevku “100 rozšírení lokalizovaných do slovenčiny”

 1. Jano napísal:

  Fantázia, len tak ďalej. Gratulujem !

 2. Stano napísal:

  Odvadzate vynikajucu pracu, patri vam minimalne moja velka vdaka!

 3. Juro napísal:

  Osobne sice pouzivam EN verzie FF, TB a rozsireni, ale vacsina mojho okolia pracuje s SK rozhranim. Nuz a vacsina z nich si velmi rychlo zvykla pouzivat FF a TB a to aj vdaka tomu, ze na nich “rozpravaju” po slovensky.
  Dakujem.

 4. dudo napísal:

  Len sa snažte, možno sa to niekedy vyrovná opere

 5. Sosna napísal:

  Ach jaj, zase jeden “konštruktívny” názor zakomplexovaného operistu. Určite sa nevie zmieriť s tým, že opera už dohrala.

 6. Toudy napísal:

  Hm ako spekulujem-tak spekulujem stale mi nejdu nainstalovat rozsirenia. Ani zo stranky, ani zo suboru po downloade. Ak chcem instalovat rozsirenia zo suboru aky server treba mat povoleny? Javu povolenu mam. Co este treba nastavit? Pomoc.

 7. Hubo napísal:

  Je to super, ale chýba mi easyGestures a CuteMenus Crystal SVG. Bude?

 8. SlovakSoft napísal:

  Ten CuteMenus je iste rozpracovany:
  http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?t=181

 9. SlovakSoft napísal:

  Pod sa opytat do fora, tam to mozeme vyriesit na vacsom priestore.

 10. Jozef napísal:

  Trochu mi tu chýba rozšírenie kalendár, vo verzii 1.07 bol

 11. Branislav Rozbora napísal:

  Kalendar ako rozsirenie neplanujeme uz nadalej podporovať vzhladom na to že existuje samostatny kalendar “Sunbird”, ktory v slovencine uz vydavame…