Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Dostupný Mozilla Thunderbird 3.0.5

Thunderbird 3 Mozilla Messaging uvoľnila aktualizáciu poslednej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.0.5 a obsahuje viac ako 50 zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Úpravy sa dočkal mechanizmus na upozorňovanie na nové správy v systéme Mac OS, zrýchlená bola indexácia správ či prístup k profilom umiestneným na sieti. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu (v angličtine).

Kde nájdem túto verziu?

Verziu 3.0.5 je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 50 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.0.5:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

1 komentár k príspevku “Dostupný Mozilla Thunderbird 3.0.5”

  1. marian napísal:

    dobry den, uz piaty den sa mi nefznguje mozila thunderbird, stale vypisuje, ze sa na server neda pripojit.. viete mi podevad preco, dakujem marian