Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupný Mozilla Thunderbird 3.0.5

Thunderbird 3 Mozilla Messaging uvoľnila aktualizáciu poslednej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.0.5 a obsahuje viac ako 50 zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Úpravy sa dočkal mechanizmus na upozorňovanie na nové správy v systéme Mac OS, zrýchlená bola indexácia správ či prístup k profilom umiestneným na sieti. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu (v angličtine).

Kde nájdem túto verziu?

Verziu 3.0.5 je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 50 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.0.5:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

1 komentár k príspevku “Dostupný Mozilla Thunderbird 3.0.5”

  1. marian napísal:

    dobry den, uz piaty den sa mi nefznguje mozila thunderbird, stale vypisuje, ze sa na server neda pripojit.. viete mi podevad preco, dakujem marian