Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové verzie: Firefox 3.5.6 a 3.0.16, SeaMonkey 2.0.1

Firefox - logoMozilla aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3 sa dočkal minoritnej aktualizácie na verziu 3.0.16, ktorá opravuje hlavne bezpečnostné problémy. Aktualizácia Firefoxu 3.5 na verziu 3.5.6 takisto obsahuje opravy pre objavené bezpečnostné problémy, okrem toho zlepšuje stabilitu programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v slovenských poznámkach k vydaniu verzie 3.5.6 aj 3.0.16.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.16:

Verzia 3.5.6:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

 

SeaMonkey 2.0.1

SeaMonkey 2 Aktualizáciu svojho produktu sprístupnili aj vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey. Nová verzia nesie označenie SeaMonkey 2.0.1 a vďaka vykresľovaciemu jadru totožnému vo Firefoxe 3.5.6 prináša aj rovnaké bezpečnostné opravy. Nová verzia okrem toho zvyšuje stabilitu programu, pridáva podporu pre rozšírenie Firebug (1.5b4 a vyššie), opravuje chybu v Správcovi hesiel či pridáva jednu novú lokalizáciu. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem verziu 2.0.1?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 20 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0.1:

1 komentár k príspevku “Nové verzie: Firefox 3.5.6 a 3.0.16, SeaMonkey 2.0.1”

  1. miso1999 napísal:

    Firefox 3.6 beta 5 haló kde spíte?