Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.4 a 3.0.15

Firefox - logoMozilla dnes aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3 sa dočkal mimoriadnej aktualizácie na verziu 3.0.15, ktorá opravuje hlavne bezpečnostné problémy. Aktualizácia Firefoxu 3.5 na verziu 3.5.4 takisto obsahuje opravy pre objavené bezpečnostné problémy, okrem toho zlepšuje stabilitu programu, pridáva možnosť odoslania tých správ o zlyhaní, ktoré sa predtým nepodarilo odoslať a opravuje chybu, kedy sa po použití funkcie Vymazať nedávnu históriu pri niektorých stránkach SSL nenačítavali všetky obrázky a štýly. Kompletný zoznam zmien nájdete v slovenských poznámkach k vydaniu verzie 3.5.4 aj 3.0.15.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.15:

Verzia 3.5.4:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

7 komentárov k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.4 a 3.0.15”

 1. Roman S. napísal:

  Zdravím, po nainštalovaní najnovšej aktualizácie 3.5.4 mi Firefox nechce zobraziť akékoľvek stránky s hláškou „Firefox nedokáže vytvoriť pripojenie k serveru ***.“ Doteraz fungoval bez problémov, neviete mi poradiť ako vyriešiť tento problém?

 2. Vlado Valaštiak napísal:

  Skontroluj si svoj firewall, pravdepodobne ti blokuje novú verziu.

 3. tibor kubenko napísal:

  nejde nám mozilla.

 4. lelol napísal:

  A kde nejde?

 5. miro napísal:

  Mám Mozillu 3.5.0. Vždy, keď som ju skúsil aktualizovať – 352 354 -, tak nejde. Kliknem na ikonu – nič. Nie je ani v správcovi súborov na pozadí. To isté aj ak chcem spustiť safe mode – akoby som nič nespustil.

 6. Johny_sk napísal:

  Dobry den, neviem co sa deje, ale kazdy novy Firefox je stale horsi ako predchadzajuca verzia. Nebudem tu popisovat, ze nepracuje spusta doplnkov, ale totalne ma vytocilo, ked po instalacii 3.5.4 mi prestali „fungovat“ zoomovacie tlacidla na myske (vo verzii 3.0.15 to ide).Uz ma to prestava bavit!

 7. Roman S. napísal:

  Firewall nebol a nie je zapnutý keď to skúšam. Akonáhle sa mi na počítači Firefox aktualizuje na verziu vyššiu ako 3.5.3 zakaždým miesto načítania stránky hodí hlášku “Firefox nedokáže vytvoriť pripojenie k serveru ***.” Preto sa ešte raz pýtam, kde by mohol byť problém? Uvítal by som odpoveď priamo tu v komentároch, vďaka prípadne.