Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Firefox 3.6 Alpha 1

Mozilla Corp. včera uvoľnila prvé vývojové zostavenie webového prehliadača Firefox 3.6 pod označením Namoroka Alpha 1. Medzi novinky oproti verzii 3.5 patrí opätovné zrýchlenie JavaScriptového enginu TraceMonkey, zrýchlenie štartu aplikácie, podpora ďalších vlastností zo špecifikácie CSS3, možnosť skryť hlavnú ponuku prehliadača, vizuálne prepínanie kariet a zoznam otvorených kariet (viac informácií), možnosť pridania ikony slúžiacej na prechod do režimu Na celú obrazovku na panel nástrojov a ďalšie. Kompletný zoznam je možné nájsť v poznámkach k vydaniu. K dispozícii je len anglická verzia pre hlavné operačné systémy.

Upozornenie: ide o vývojovú verziu určenú pre vývojárov a na testovanie účely. Nie je určená na bežné používanie. Pred spustením tejto verzie odporúčame vytvoriť nový profil.

Verzia 3.6 alpha 1 (v angličtine):

1 komentár k príspevku “Firefox 3.6 Alpha 1”

  1. viktor napísal:

    podporu css3 si je mozno vyskusat na http://www.csshrou.sk 🙂