Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 3.6 Alpha 1

Mozilla Corp. včera uvoľnila prvé vývojové zostavenie webového prehliadača Firefox 3.6 pod označením Namoroka Alpha 1. Medzi novinky oproti verzii 3.5 patrí opätovné zrýchlenie JavaScriptového enginu TraceMonkey, zrýchlenie štartu aplikácie, podpora ďalších vlastností zo špecifikácie CSS3, možnosť skryť hlavnú ponuku prehliadača, vizuálne prepínanie kariet a zoznam otvorených kariet (viac informácií), možnosť pridania ikony slúžiacej na prechod do režimu Na celú obrazovku na panel nástrojov a ďalšie. Kompletný zoznam je možné nájsť v poznámkach k vydaniu. K dispozícii je len anglická verzia pre hlavné operačné systémy.

Upozornenie: ide o vývojovú verziu určenú pre vývojárov a na testovanie účely. Nie je určená na bežné používanie. Pred spustením tejto verzie odporúčame vytvoriť nový profil.

Verzia 3.6 alpha 1 (v angličtine):

1 komentár k príspevku “Firefox 3.6 Alpha 1”

  1. viktor napísal:

    podporu css3 si je mozno vyskusat na http://www.csshrou.sk 🙂