Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Kampaň Najrýchlejší Firefox

Mozilla Corporation včera odštartovala novú marketingovú kampaň Najrýchlejší Firefox (v originále Fastest Firefox). Jej cieľom je spropagovať nadchádzajúci Firefox 3.5 ako doteraz najrýchlejšiu verziu Firefoxu. Kampaň je založená na tom, že používatelia z celého sveta môžu nahrávať krátke videá ukazujúce činnosti, ktoré dokážu urobiť naozaj rýchlo. Z najlepších videí bude následne asi týždeň po sprístupnení finálnej verzie Firefoxu 3.5 zostavené jedno výsledné komunitné video. Autori všetkých videí zaradených do výsledného videa budú odmenení. Svoje videá môžete odoslať cez formulár uvedený na oficiálnych stránkach kampane, ktoré sú dostupné aj v slovenčine. Pre inšpiráciu sa tam môžete pozrieť na ľudí, ktorí vedia vykonávať niektoré činnosti naozaj rýchlo!

Komentáre sú uzavreté.