Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Kampaň Najrýchlejší Firefox

Mozilla Corporation včera odštartovala novú marketingovú kampaň Najrýchlejší Firefox (v originále Fastest Firefox). Jej cieľom je spropagovať nadchádzajúci Firefox 3.5 ako doteraz najrýchlejšiu verziu Firefoxu. Kampaň je založená na tom, že používatelia z celého sveta môžu nahrávať krátke videá ukazujúce činnosti, ktoré dokážu urobiť naozaj rýchlo. Z najlepších videí bude následne asi týždeň po sprístupnení finálnej verzie Firefoxu 3.5 zostavené jedno výsledné komunitné video. Autori všetkých videí zaradených do výsledného videa budú odmenení. Svoje videá môžete odoslať cez formulár uvedený na oficiálnych stránkach kampane, ktoré sú dostupné aj v slovenčine. Pre inšpiráciu sa tam môžete pozrieť na ľudí, ktorí vedia vykonávať niektoré činnosti naozaj rýchlo!

Komentáre sú uzavreté.