Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mimoriadna aktualizácia Firefoxu na verziu 3.0.10

Firefox Mozilla dnes sprístupnila neplánovanú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.10. Reaguje tak na dva problémy, ktoré boli objavené v predchádzajúcej verzii prehliadača. Prvým je chyba, ktorá u niektorých používateľov spôsobovala častý pád programu, druhým je nájdená bezpečnostná chyba. Podrobnosti o tejto aktualizácii nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke. Odporúčame čo najskôr aktualizovať.

Verzia 3.0.10:

Komentáre sú uzavreté.