Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nový vzhľad mozilla-europe.org

V posledných dňoch, pri príležitosti blížiaceho sa vydania Firefox 1.5, prebiehali práce na novom vzhľade a obsahu stránok mozilla.com, ktorá je novým domovom produktov, a mozilla-europe.org. Keďže na druhom menovanom serveri dlhodobo spolupracujeme aj my, nájdete tam nové informácie o aktivitách projektu Mozilla aj po slovensky. Bohužiaľ, zatiaľ bez slovenských inštalácií.

2 komentáre k príspevku “Nový vzhľad mozilla-europe.org”

  1. Gioel napísal:

    Je to pekne a jednoduche..

  2. Shimla Manali Package napísal:

    Vlastne som chcel vyvinúť Ďakujeme Vám za skvelé riešenie, ktoré sa písanie na tejto stránke. Môj mimoriadne dlhá internetového výskumu bola konečne kompenzovať kvalitné nahliadnutiu hovoriť s mojimi kontaktmi.