Fórum Mozilla.sk

Ako zaheslovať Thunderbird
(13) od Ansambl
ut, 28.02.2017 15:00

Nečitateľná pošta v priečinku "Odoslaná pošta"
(2) od fanta1
po, 27.02.2017 13:34

Nejednotný font v emaili
(1) od Ansambl
ne, 26.02.2017 15:24

Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close
(4) od pavucek
pi, 24.02.2017 14:35

Počet príspevkov: 32249

Pridajte sa aj vy! »


Krátko z Twittera

Ďalšie správy »
Napísali o Mozille

Root.cz: Australis není jen vzhled, Firefox čekají změny uvnitř
Mozilla posunula svůj projekt Australis do další fáze. Desktopový Firefox tak napříč platformami získá nový jednotný design. Největší „kulturní šok“ čeká na uživatele Linuxu. S novým vzhledem však přijde i řada technologických změn v uživatelském prostředí. To má být rychlejší a přizpůsobitelnější.

Zive.sk: Vyšiel Firefox 25, upravuje vyhľadávanie aj obnovu
Nová verzia prehliadača Mozilla Firefox 25 opäť prináša pár zaujímavých noviniek, resp. vylepšení. Najvýraznejšia zmena sa udiala pri spodnom paneli vyhľadávania, pomocou ktorého môžeme vyhľadávať reťazce znakov (slová) na príslušnej webovej stránke. Po novom už panel nie je zdieľaný medzi jednotlivým kartami (tabs), čiže pri prepínaní medzi nimi sa zobrazuje len tam, kde bol pôvodne zapnutý.

Root.cz: Firefox OS verze 1.1: drobnými krůčky kupředu!
Ke koncovým uživatelům chytrých mobilů s platformou Firefox OS zamířila první významná aktualizace. S verzí 1.1 přichází na trh i nový LG Fireweb. Co přináší první aktualizace od vydání premiérové ostré verze systému? Jaké jsou první prodejní výsledky mobilů s Firefox OS? A kde všude se nově prodávají?


Ďalšie články »

Hľadáme nových členov do nášho tímu

Tím Mozilla.sk vyzýva svojich priaznivcov a priaznivcov produktov Mozilla. Ponúkame vám možnosť stať sa našim kolegom. Do nášho tímu potrebujeme posilu, ktorá by nám pomáhala zvládať preklady webových stránok a postupom času po zaučení aj produktov samotných… Radi uvítame blogerov, správcov webových stránok ale hlavne ľudí s dobrou angličtinou a spisovnou slovenčinou hlavne v písomnej forme. Ak sa chcete zdokonaľovať v cudzom jazyku, spoznať nové technológie a zároveň prispieť k užitočnej veci, radi vás zaučíme a privítame v našom tíme. Podmienkou je, aby ste poznali a aktívne používali produkty Mozilla. Ak sme vás zaujali a máte chuť a odhodlanie sa pripojiť k tisíckam dobrovoľníkov po celom svete neváhajte a napíšte na mozilla@mozilla.sk

8 komentárov k príspevku “Hľadáme nových členov do nášho tímu”

 1. Viliam napísal:

  Zdravím,

  ako to vyzerá s hľadaním posily?

 2. Michal Stanke napísal:

  Co vím, tak se klukům par lidí ozvalo. Pokud to chcete zkusit také, neváhejte napsat na uvedený e-mail. 😉

 3. Viliam napísal:

  Ďakujem za odpoveď Michale.

  E-mail som napísal už dávnejšie. Myslel som, že adminom niekde zapadol. Tak som sa rozhodol napísať aj sem.

 4. Branislav Rozbora napísal:

  Ahoj Viliam, ak spolu este nekomunikujeme, skus mi prosim este raz napisat, lebo neviem o ziadnom e-maile, na ktory by som neodpisal. Takze sa to asi muselo niekde stratit.

 5. Viliam napísal:

  Ahoj Branislav,

  možno sa stala chyba na mojej strane. Môj hosting mal v poslednej dobe drobné problémy. Nenapadlo mi, že nebudú schopní bezpečne doručiť môj email.

  Odoslal som ho teda znova. A teším sa na Tvoju odpoveď!

 6. Mozilla hľadá do tímu novú krv | DvaPiva.com napísal:

  […] som si, že Mozilla.sk hľadá do svojich radov nových ľudí, ktorí budú ochotní pomôcť slovenskej komunite. A tak […]

 7. headshrinker napísal:

  off topic: vedela by mi nejaká miestna autorita povedať, prečo sa tomuto projektu nevenuje Slovaksoft a čo s ním je ? Kedysi som bol s ním v kontakte, úplne sa však stiahol. Čo som mal posledné info, robil myslím pre Petit Press, ale ani tam už zrejme dlhšie nepôsobí. Nevie niekto, čo s ním je ?

 8. Branislav Rozbora napísal:

  Treba hladat pod skutocnym menom, uz nevystupuje pod slovaksoftom 🙂

Pridať komentár

XHTML: Môžete použiť nasledujúce tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>