Fórum Mozilla.sk

Ako zaheslovať Thunderbird
(13) od Ansambl
ut, 28.02.2017 15:00

Nečitateľná pošta v priečinku "Odoslaná pošta"
(2) od fanta1
po, 27.02.2017 13:34

Nejednotný font v emaili
(1) od Ansambl
ne, 26.02.2017 15:24

Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close
(4) od pavucek
pi, 24.02.2017 14:35

Počet príspevkov: 32249

Pridajte sa aj vy! »


Krátko z Twittera

Ďalšie správy »
Napísali o Mozille

Root.cz: Australis není jen vzhled, Firefox čekají změny uvnitř
Mozilla posunula svůj projekt Australis do další fáze. Desktopový Firefox tak napříč platformami získá nový jednotný design. Největší „kulturní šok“ čeká na uživatele Linuxu. S novým vzhledem však přijde i řada technologických změn v uživatelském prostředí. To má být rychlejší a přizpůsobitelnější.

Zive.sk: Vyšiel Firefox 25, upravuje vyhľadávanie aj obnovu
Nová verzia prehliadača Mozilla Firefox 25 opäť prináša pár zaujímavých noviniek, resp. vylepšení. Najvýraznejšia zmena sa udiala pri spodnom paneli vyhľadávania, pomocou ktorého môžeme vyhľadávať reťazce znakov (slová) na príslušnej webovej stránke. Po novom už panel nie je zdieľaný medzi jednotlivým kartami (tabs), čiže pri prepínaní medzi nimi sa zobrazuje len tam, kde bol pôvodne zapnutý.

Root.cz: Firefox OS verze 1.1: drobnými krůčky kupředu!
Ke koncovým uživatelům chytrých mobilů s platformou Firefox OS zamířila první významná aktualizace. S verzí 1.1 přichází na trh i nový LG Fireweb. Co přináší první aktualizace od vydání premiérové ostré verze systému? Jaké jsou první prodejní výsledky mobilů s Firefox OS? A kde všude se nově prodávají?


Ďalšie články »

Nový Thunderbird 9 a Thunderbird 3.1.17

Mozilla včera uvoľnila finálnu verziu ďalšej generácie e-mailového klienta Thunderbird, ktorý je označený ako Thunderbird 9.0. Nový Thunderbird je založený na vykresľovacom jadre Gecko 9.0, rovnako ako Firefox 9, vďaka čomu je zabezpečená vyššia stabilita programu, rýchlejšia odozva používateľského prostredia a takisto zlepšená podpora webových štandardov.

Spolu s verziou 9 bola uvoľnená aj aktualizáciu staršej generácie Thunderbirdu 3.1. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.1.17 a obsahuje niekoľko zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniam: 3.1.17.

Posledná verzia Thunderbirdu 9 obsahuje nasledovné zmeny:

 • Pridaná možnosť pre používateľov na posielanie anonymných dát Mozille o výkonnosti Thunderbirdu pre skvalitnenie ďalších verzií
 • Lepšia manipulácia s klávesnicou v prílohách
 • Používatelia operačného systému Windows môžu odteraz skryť hlavnú ponuku (a zobraziť ju pomocou klávesy „alt“)
 • Niekoľko opráv a vylepšení v používateľskom rozhraní
 • a množstvo ďalších opráv chýb pre zvýšenie výkonu, stability a bezpečnosti

Viac informácií o novinkách a odkazy na prevzatie je možné nájsť v poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem tieto verzie?

Kompletné inštalačné balíky Thunderbirdu 9 a Thunderbirdu 3.1.17 sú dostupné vo vyše 50 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 9.0:

Verzia 3.1.17:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.org.

Kde nájdem tieto verzie?

3 komentáre k príspevku “Nový Thunderbird 9 a Thunderbird 3.1.17”

 1. Mário napísal:

  Akonáhle mi prebehla inštalácia na novú veryiu tak mi zmizli všetky kontá na ľavej strane a nedajú sa zobrazit!

 2. Resorts in Shimla napísal:

  Aký nádherný príbeh! Jeho tento druh príspevku, ktorý dostane ma motivované, drží ma neskoro v noci a dostáva ma skoro ráno. Vynikajúca práca.

 3. MK napísal:

  A to sa už akože nedá nijako vyriešiť? Vrátiť späť? Mne sa teraz stalo to isté. Mala som tam dosť dôležité správy. Ešte včera som s nimi pracovala, dnes zapnem PC a Thunderbird úplne prázdny a vyzýva ma to na založenie účtu. Mala som ich tam tri.

Pridať komentár

XHTML: Môžete použiť nasledujúce tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>