Fórum Mozilla.sk

Firefox 53 a youtube - Android
(2) od Jacen
pi, 28.04.2017 09:50

Nefunkčný Thunderbird
(9) od Ansambl
št, 27.04.2017 12:05

Mozila sa zblaznila
(1) od Ansambl
ne, 23.04.2017 06:17

Neda sa otvorit web adresa v tele mailu
(3) od P_V
št, 20.04.2017 22:11

Počet príspevkov: 32318

Pridajte sa aj vy! »


Krátko z Twittera

Ďalšie správy »
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Firefox 4 beta 5 pre mobilné zariadenia

Mozilla Corp. sprístupnila piatu a zároveň poslednú testovaciu beta verziu mobilnej verzie prehliadača Firefox označenú ako Firefox 4.0 Beta 5 pre mobilné zariadenia. Vo verzii Beta 5 nepribudli žiadne viditeľné zmeny, no napriek tomu sa udiali veľké zmeny pod povrchom. Oproti predchádzajúcim beta verziám bol vylepšený štart prehliadača, načítavanie, posun stránok a celková odozva programu. Boli zredukované nároky na operačnú pamäť a procesor. Na operačnom systéme Android 2.2 a vyššie, ak presuniete Firefox na SD kartu, presunie sa tam odteraz aj celý profil.

V súčasnosti už existuje vyše 100 doplnkov pre mobilný Firefox a ich počet ďalej stúpa.

Ďalšie informácie o novinkách vo verzii beta 5 sú dostupné v poznámkach k vydaniu.

Firefox 4.0 Beta 5 pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo Meamo si môžete prevziať z tejto stránky.

Pridať komentár

XHTML: Môžete použiť nasledujúce tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>