posuvanie mailov hore-dole

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
brbla7
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6. Decembra 2016, 16:53

posuvanie mailov hore-dole

Príspevok od užívateľa brbla7 » 6. Decembra 2016, 17:08

Ahojte, mam otazocku, neviem si rady v Thunderbirde. Mam tam viacero mailov nasmerovanych ako na postoveho klienta, ked pridam novy mail, tak sa mi ulozi v dolnej casti, ako ho posuniem vyssie ? Skusal som aj v nastaveni uctov ale nic som nenasiel.
dik !

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: posuvanie mailov hore-dole

Príspevok od užívateľa Ansambl » 6. Decembra 2016, 17:23

Tam kde mate emaily, tak nad prvým emailom mate Pomenované hlavičky stĺpcov.
Klikajte na hlavičku stĺpca s názvom "Dátum" a sledujte ako sa vám budú zoraďovať emaily. Tu pre vás najprijatelnejšiu voľbu si ponechajte. Odteraz sa vám budú emaily stále takto zoraďovať (pokiaľ si to nezmeníte).

brbla7
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6. Decembra 2016, 16:53

Re: posuvanie mailov hore-dole

Príspevok od užívateľa brbla7 » 6. Decembra 2016, 17:42

nie nie.. nerozumieme sa, nemam na mysli dorucene mailiky, ale zoznam mailov ktore mam v postovom klientovi thunderbird, cize myslim toto :
nastroje-> nastavenie uctov, otvori sa noe okno kde na lavo je zoznam mailovych adries ktore vyuzivam cez thunedrbird, a prave to potrebujem upravit, ak pridam novu mailovu adresu, ta je na spodu, a ja ju chcem premiestnit vyssie, a tohto neviem dosiahnut ...
pretoze aj v thunderbirde je na lavej strane zoznam mailov, a mam ich tam vela, a niektore dokonca pod spodnou hranou monitoru a chcem ich posunut vyssie, aby som videl ci mam nejaku novu spravu

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: posuvanie mailov hore-dole

Príspevok od užívateľa Ansambl » 7. Decembra 2016, 09:09

Zoradiť poštové účty bude najjednoduchšie cez Config Editor alebo aj pomocou rozšírenia Manually sort folders

Napísať odpoveď