Problemy so zalozkami

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
jaroslav
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Apríla 2014, 23:47

Problemy so zalozkami

Príspevok od užívateľa jaroslav » 18. Apríla 2014, 00:10

Neviem co to sposobilo ale niektore stranky sa mi nezobrazuju v bocnom paneli zaloziek. Dalej ked vyberam nejake stranky z bocneho panelu, niektore sa presunu na prvu poziciu a niektore ostanu na povodnej. A co mi uz uplne vyraza poistky - niektore stranky sa nedaju pridat medzi zalozky ani na panel zaloziek a ine ano... A este - predtym, ked som klikol na sipku (smerujucu nadol) v okne adresy vpravo, tak sa nadol rozvinulo okno s niekolkymi dalsimi v minulosti pouzitymi adresami a teraz to nafunguje.
Ma alebo mal niekto podobne problemy so zalozkami ?
Vdaka.

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problemy so zalozkami

Príspevok od užívateľa Jacen » 18. Apríla 2014, 11:50

neviem čo to môže spôsobovať, ale u mňa to funguje bez problémov (FF 28). Môžem ti odporučiť dve možnosti:
1. vyskúšaj All-in-One Sidebar
2. Obnova Firefoxu – snadné řešení většiny problémů

jaroslav
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Apríla 2014, 23:47

Re: Problemy so zalozkami

Príspevok od užívateľa jaroslav » 21. Apríla 2014, 19:44

Vdaka za odpoved. Tiez mam verziu 28.0. Obnovu Firefoxu som skusal, nepomohlo. Ale dnes, ked som zapol PC a spustil FF, sice som v bocnom paneli nemal nic, ale tie problemy, co som napisal, sa odstranili, zdanlivo same od seba. Kazdopadne, neviem, co tomu pomohlo :?

D'Ady
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 8. Júna 2007, 10:25

Re: Problemy so zalozkami

Príspevok od užívateľa D'Ady » 14. Augusta 2014, 11:11

prosim, vie mi niekto povedat, kde najdem (v Profile alebo inde) subor so zalozkami, ktory budem moct naimportovat do FF na inom pocitaci ?
v starych verziach to bol subor asi bookmarks.html (alebo podobne), ktory stacilo skopirovat
na havarovanom pocitaci som mal asi verziu FF 24, ale uz ju nespustim, komp je uplne out, no disky su v poriadku, viem ich pripojit inde a prezriet, ale neviem najst ten subor so zalozkami

dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problemy so zalozkami

Príspevok od užívateľa Jacen » 14. Augusta 2014, 12:38


Napísať odpoveď