firefox 6 a spravca zaloziek

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

firefox 6 a spravca zaloziek

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 10. Septembra 2011, 10:13

zdravim, presiel som na firefox 6 a v zalozkach neviem najst spravcu zaloziek, mam len pridat zalozku a zobrazit zalozky.menu ma vyssie nepusti.import, export, presuvanie, tvorba novych bez sance. kde je chyba? nerad by som sa vracal k na starsej verzii.tu funkciu vsak nutne potrebujem.

cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

Re: firefox 6 a spravca zaloziek

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 10. Septembra 2011, 11:19

asi som na to prisiel.neviem ktory idiot to tak vymyslel, ale aby som sa dostal dospravovania zaloziek, musel som ist v menu zalozky uplne na koniec zoznamu na nezaradene zalozky a az tam mi ukazalo stare menu usporiadat zalozky, zobrazenie, import a zalohovanie.z mojho pohladu je to uplne nezmyselny pristup k tomu, co bolo predtym hned na zaciatku zaloziek.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: firefox 6 a spravca zaloziek

Príspevok od užívateľa Mazarik » 11. Septembra 2011, 11:51

Robi Vam to aj v nudzovom rezime Firefoxu(vo Windows dostupne z menu start; pred spustenim musite zavriet vsetky okna Firefoxu)?
Ak pouzivate Firefox 4 a vyssie, tak pocas spustenia zdrzte klavesu Shift alebo z menu pomoc zvolte spustenie Firefoxu so zakazanymi doplnkami.

cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

Re: firefox 6 a spravca zaloziek

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 11. Septembra 2011, 18:56

a co mi to vyriesi? nechcem predsa vypnut rozsirenia.ja len potrebujem, aby sa mi v menu zalozky objavil aj spravca zaloziek...ten mi tam chyba.
a neukazuje mi to ani v nudzovom rezime.asi sa vykaslem na firefox a prejdem na chrome.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: firefox 6 a spravca zaloziek

Príspevok od užívateľa Mazarik » 11. Septembra 2011, 21:24

Nudzovy rezim mal dokazat, ze problem nesposobuje nejake rozsirenie. Skusali ste Zalozky->Zobrazit vsetky zalozky ?

Napísať odpoveď