Opakovaná výzva pre zadanie hesla

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
evtom
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 21. Júla 2006, 15:00

Opakovaná výzva pre zadanie hesla

Príspevok od užívateľa evtom » 21. Júla 2009, 16:58

Pekný deň, chcem sa spýtať, či existuje niečo na odstránenie tohto problému, alebo navrhnúť o vylepšenie/odstránenie.

Podrobný popis problému:
Mám pootvárané viacero záložiek so stránkami, ktoré vyžadujú zadať meno a heslo pre prihlásenie. Problém vzniká v tom, že keď nanovo otváram Firefox, každá stránka žiada o heslo. Lenže Firefox nemože heslo do stránky vyplniť, lebo ešte som nezadal hlavné heslo a preto si Firefox vypýta zadať hlavné heslo. Ale... prvá stránka sa komplet načíta a Firefox zobrazí výzvu na zadanie hesla, začínam písať heslo. No medzi tým dokončila načítavanie ďalšia stránka a? Vyskočí druhá výzva pre zadanie hesla a prekryje tú prvú. Čiže heslo treba písať odznova. Najhoršie je na tom to, že ak vyskočí takto 10 okien s výzvou o zadanie hlavného hesla, tak pri menšej šikovnosti sa podarí zadať heslo až na 10-ty krát a potom treba potvrdiť všetkých desať okien, t.j. 10x. Je na to niečo? Alebo bolo by možné postupne vyladiť Firefox, že by kontroloval, či už raz nežiadal o zadanie hlavného hesla a nezobrazil tie ostatné výzvy?

Ďakujem za odpoveď.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Opakovaná výzva pre zadanie hesla

Príspevok od užívateľa Mazarik » 22. Júla 2009, 11:27


evtom
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 21. Júla 2006, 15:00

Re: Opakovaná výzva pre zadanie hesla

Príspevok od užívateľa evtom » 23. Júla 2009, 20:06

Dakujem...A budu s tym nieco robit?

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Opakovaná výzva pre zadanie hesla

Príspevok od užívateľa Mazarik » 23. Júla 2009, 20:56

Podla toho, co je tam napisane, to je aktualne tak, ze by to chceli mat v nejakej blizkej aktualizacii, ale nie je to blokujuca chyba, ktora by blokovala vydanie nejakej aktualizacie.

evtom
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 21. Júla 2006, 15:00

Re: Opakovaná výzva pre zadanie hesla

Príspevok od užívateľa evtom » 23. Júla 2009, 21:10

Jasne dakujem, pytal som sa, lebo ja a anj nie sme velmi kamarati. TAKZE DAKUJEM

Zamknuté