Problemovy Firefox 3

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 26. Augusta 2008, 22:20

Zdravim, aj v betaverzii aj v ostrej som mal ten isty problem, tak som sa musel vratit k 2.
Ked som napisal adresu do riadku, nic sa neudialo, firefox ostal na predoslej stranke a neotvoril pozadovanu....Robil sa sice, ze nacitava a nic...
Poradi niekto, kde je chyba? Lebo inak budem musiet ostat na predoslej verzii-ta je chvalabohu plne funkcna, na rozdiel od 3, ktora je momentalne nepouzitelna...

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa Gohom » 26. Augusta 2008, 22:30

Možno blbá otázka: Po napísaní si použil ENTER ???
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 27. Augusta 2008, 21:55

Nejaku mudrejsiu otazku nemas? Ved som jasne napisal, ze sa tvaril, ze nacitava stranku, avsak ta sa nezmenila, ostala homepage a prikazovy riadok prazdny...

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa PeePay » 27. Augusta 2008, 23:02

cocker.ba, mozno to vyzera ako blba otazka, ale lepsie vylucit rozne veci hned na zaciatku ako po dlhom case riesenia prist na taku banalitu...
uz tu boli na fore aj ine "pripady"... :D
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa Gohom » 27. Augusta 2008, 23:06

Mám aj múdrejšie otázky - pre múdrych ľudí. Problém si nepopísal jasne, chcel som ti pomôcť a začal som na začiatku. Už som aj skončil............. Prajem ti aby si sa zaradil medzi tú väčšinu, ktorej FF vo verzii 3 ide bez problémov a aby si sa nám (nezúčastneným) nemusel vyhrážať, že sa vrátiš k staršej verzii.
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa Krylias » 28. Augusta 2008, 01:07

Porob si poriadok v prvom rade v PC = vyčisti registe napr. cez CCleaner a vymaž všetky vírusy , ktoré ti pomaly ale isto časom zožerú aj už tak deravý IE6 :smiech:
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 28. Augusta 2008, 09:28

V tom to nebude-vratil som sa k osvedcenej verzii 2006, a ta funguje bez problemov aj s rozsireniami.A s ver. 3 som mal problem aj s betaverziou aj s ostrou...Vidi, ze tento problem asi nik nevuriesi...

cocker.ba
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12. Júla 2008, 10:35

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa cocker.ba » 28. Augusta 2008, 09:31

Gohom napísal:Mám aj múdrejšie otázky - pre múdrych ľudí. Problém si nepopísal jasne, chcel som ti pomôcť a začal som na začiatku. Už som aj skončil............. Prajem ti aby si sa zaradil medzi tú väčšinu, ktorej FF vo verzii 3 ide bez problémov a aby si sa nám (nezúčastneným) nemusel vyhrážať, že sa vrátiš k staršej verzii.

A co viac o tom ma napisat? Ved som problem opisal jasne-napisem adresu v prikazovom riadku a stranka sa nenacita...a riadok ostane prazdny.Da sa to snad napisat inak? A o akych vyhrazkach to trepes? Ved som sa hned musel vratit k verzii 2-to nie su vyhrazky,to je fakt- len ty si nejaky precitlively.Myslis si ze v verzii 3 by som mohol byt na tomto fore?

Užívateľov profilový obrázok
crq
návštevník
návštevník
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 23. Decembra 2007, 14:46
Bydlisko: Handlova / BA-Vrakuna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problemovy Firefox 3

Príspevok od užívateľa crq » 28. Augusta 2008, 10:44

Skusal si vytvorit cisty profil, alebo nudzovy rezim? Ako si instaloval Firefox 3? Vymazal si si predtym profil z dvojkovej verzie, alebo si pouzil ten? Ak nevies co je profil, alebo kde sa nachadza, alebo ako sa pusta nudzovy rezim, precitaj si toto http://www.mozilla.sk/tipy-a-navody/.

Zamknuté